Franchise Sistemimiz

Caffe Triano , yiyecek, ­içecek ve kahve üretim sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamakta ve günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.

Caffe Triano dikkat çekici görsellerle samimi ve dinamik temalara sahip, kendine has mimari konsepti ile dizayn edilmiş iç ve dış mekanlardan oluşmaktadır. Bu mekanların dekorasyonunda modern mobilyalar ve birbiri ile uyumlu renkler kullanılmaktadır.

Franchise Sistemi Hakkında Merak Edilenler

Franchise sistemi ile şube ağını genişleten bir kahve zinciri olan Caffe Triano “franchise”lerinin yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişmektedir. Mekanın iç alanı asgari 80 m2, dış alanı ise asgari 100 m2 olmalıdır. (Dış mekanın mevcut olması zorunludur.)

Caffe Triano cadde lokasyonlarında “shop”; AVM’lerde ise hem “shop” hem “Kiosk” konseptiyle hizmet vermektedir.Ayrıca Benzin istasyonları için express şube konseptimiz vardır. Şube açılmadan önce Caffe Triano'nun lokasyonun uygunluğuna karar vermiş olması gerekmektedir. Ayrıca şubenin lokasyonu ile ilgili fizibilite çalışması; şubenin açılacağı şehir ile ilgili araştırma yapılmalıdır.

Aylık reklam talebinde bulunmayan Caffe Triano her “franchise”nin aylık hasılatı üzerinden %3 royalty fee (prim) bedelini ilk 10 şube için almıyacaktır.

Caffe Triano açılacak her şubenin projesini kendisi yürütmekte, mekanı her şeyi ile hazır olacak şekilde “franchise”ye teslim etmektedir. Aynı zamanda şubelerinde çalışacak personelleri temin etmekte, tüm barista ve servis personeline eğitim vermektedir.

Caffe Triano franchising sözleşmeleri 10 yıl boyunca geçerli olup, süre bitiminde taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.